פתרונות שינה | המזרונאים
       
מוקד ארצי: 1800-20-50-60
      דף הבית       אודותינו       מבצעים       כיצד לבחור מזרן?       הסדרה הרפואית       סניפים       צור קשר
 
 
 
מזרנים  »
חדרי שינה  »
מערכות מתכווננות  »
ספות וחצי  »
ספות נוער  »
ספות נוער/אירוח  »
ארונות  »
כריות אורטופדיות  »
 
 
 
   
  
 
 
 
פתרונות שינה
 
 
על מנת לתפקד באופן הטוב ביותר חייבים כל איש וכל אישה להקפיד על שנת לילה טובה ואיכותית. באופן ברור, ההיצע הרחב של פתרונות שינה אינו כולל אך ורק מותגים איכותיים, שתורמים לבריאות הגב ולשינה בריאה. לצג מותגי איכות כמו  מזרן קינג קויל, מזרן פולירון, מזרן סימונס או ד"ר גב, קיים בשוק גם היצע של דגמים מטעם יצרנים פחות ידועים ולעיתים גם כאלה שאינם יכולים להבטיח שנת לילה איכותית ותחושה של רעננות בכל בוקר מחדש.
חשוב לדעת שאם לא מקפידים על בחירה של פתרונות שינה איכותיים, מדובר על מצב שלא רק תורם לעייפות. במיוחד אנשים עם נטייה לבעיות גב וכאלה שעובדים שעות ארוכות בישיבה ובנוסף לא בוחרים מזרן עם מרכז תמיכה מתאים, עשויים להזדקק לטיפולי כירופרקטיקה מוקדם משנדמה.

פתרונות לכל גיל
פתרונות שינה מותאמים נגזרים במידה רבה מגיל הרוכש. לא מדובר רק על עניין אסתטי, שהינו בעל חשיבות כשלעצמו אלא גם על עניין של נוחות ואופי השימוש הצפוי. בין היתר ניתן למצוא כיום פתרונות איכותיים שמתאימים במיוחד לילדים, אחרים יתאימו לבני נוער ולצעירים ואחרים מועדפים יותר על ידי אנשים בגיל העמידה וכן מבוגרים יותר.
  • עבור ילדים צעירים, יש לבחור בפתרונות שמשלבים בין האסתטיקה של גיל הילדות לבין התמיכה הנדרשת בתהליך הגדילה.
  • עבור הטווח הגדול יותר של גיל ההתבגרות, מקובל לבחור במראה בוגר יותר אך עם זאת צעיר ועדכני. יש שמעדיפים את הפתרון מסוג ספה וחצי או מיטה וחצי, יש שמעדיפים את המיטה המתכווננת, את הצבעים הבוהקים ועוד. יש לשים לב, גם כאן, לסוג הקפיצים ומרכז התמיכה האיכותי והאפקטיבי שיכול להיות משולב לטקס או גומי דחוס.
  • עבור אנשים בוגרים, צרכנים בגיל העמידה או קשישים, יש מקום לשקול תשומת לב מיוחדת למזרוני בריאות. פתרונות שינה ייחודיים קיימים לאנשים שסובלים מכאבי גב או כאלה שפשוט מחפשים שינה נוחה במיוחד. העיצוב יהיה, במקרה זה, סולידי או קלאסי ובוגר.
בכל מקרה ומקרה חשוב לזכור שאין כמו התנסות בסוגי מזרונים ומערכות שינה מסוגים שונים. רק בחינה אצל המשווקים תספק מענה בלתי אמצעי בזכות אפשרות המגע במזרן, מידת הקפיציות, הרכות וכן הלאה. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מזרני ויסקו ג'ל
 
 
המזרונאים - המומחים לשינה בריאה   |   מוקד ארצי - 1800-20-50-60
סלסלת פירות
המזרונאים בני ברק / רמת גן -
רחוב הלח"י 21
טלפון: 03-6165957/8  
המזרונאים אשדוד - 
רח' האורגים 7 (מתחם טופ סנטר)  
טלפון: 08-8604868
המזרונאים ראשון לציון - 
לח"י 21
טלפון: 03-9445003  
המזרונאים נתניה - 
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
       
המזרונאים ב"ש - 
דרך חברון 105 
טלפון: 08-6234028  
המזרונאים חדרה - 
רח' החרות 2 (מתחם האלופים) 
טלפון: 072-2800003
המזרונאים פתח תקווה - 
בן ציון גליס 8 (צומת סגולה) 
טלפון: 03-9131332
המזרונאים ירושלים -
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
 
 
 
   
   
   
 
קידום אורגני | קידום אתרים