מזרני קינג קויל | המזרונאים
       
מוקד ארצי: 1800-20-50-60
      דף הבית       אודותינו       מבצעים       כיצד לבחור מזרן?       הסדרה הרפואית       סניפים       צור קשר
 
 
 
מזרנים  »
חדרי שינה  »
מערכות מתכווננות  »
ספות וחצי  »
ספות נוער  »
ספות נוער/אירוח  »
ארונות  »
כריות אורטופדיות  »
 
 
 
   
  
 
 
 
מזרני קינג קויל
 
אנשים שבוחרים מזרן כלאחר יד או מתוך בחינה של תג המחיר בלבד, יחושו עד מהרה עד כמה שצעד כזה אינו משתלם. הדרך הנכונה, שהיא גם משתלמת לטווח הארוך וגם בריאה יותר לצעירים ולמבוגרים היא לבחור מותג מוביל. מזרני קינג קויל, למשל, הם ההוכחה שמוצר טוב ממשיך להיות הבחירה המועדפת, שנה אחר שונה, פעם אחר פעם.

ממשיכים לחדש
לא צריך להיות מומחה למזרנים כדי לדעת דבר פשוט - מזרני קינג קויל נחשבים לאחד ממותגי המזרנים המובילים בישראל במשך שנים רבות. אנשים רבים, שהם כיום הורים לילדים או אפילו סבים לנכדים, ממליצים לבני משפחתם או רוכשים עבורם רק מזרן קינג קויל, מותג שהם מכירים כמעט מלפני שנות דור.

חשוב לשים לב שלמרות שמדובר במוצר וותיק, מותג מוכר וידוע מזה שנים, מזרני קינג קויל של היום ממשיכים לחדש עם פיתוחים המבוססים על מחקר בלתי פוסק. המחקר והחידושים מאפשרים היצע מגוון שיכול להתאים לכל אחד, בכל מצב. יש מזרון קינג קויל למי שאוהב תחושה רכב ויש מזרון מדגם אחר שמתאים למי שאוהב תחושה קשה יותר. יש דגמים בעיצוב צעיר ויש דגמים בעיצוב בוגר יותר ואפילו יוקרתי מאוד.

כאשר כל כך הרבה מומחים וכל כך הרבה רופאים אורתופדיים בוחרים גם עבור עצמם את המותג הידוע "מזרן קינג קויל" אין ספק שזוהי הבחירה החכמה גם לכל אחד אחר.

 בריאות הגב במרכז
הסיבה העיקרית שבגינה חשוב לבחור מותג ידוע בתחום המזרנים, בלי פשרות, היא כמובן בריאות הגב. גם מי שנהנה מבריאות מלאה וגם מי שמעודו לא חווה כאבים בגב, חייב לחשוב על העתיד. רק שינה על מזרן אורתופדי, כגון מזרון קינג קויל עם מרכז תמיכה נכון, עם יכולת לתמוך בשרירים ובשלד, בגב ובצוואר, תבטיח שינה מרעננת, גוף בריא ובוקר רענן.

עבור מי שסובל מבעיות בגב, הבחירה במותג כמו "מזרני קינג קויל" חשובה אפילו יותר. במקרים כאלה, רק ביצוע תרגילים נכונים ביחד עם שינה שלווה על מזרן בריאותי יבטיחו הקלה, שיפור ולעיתים גם החלמה מלאה. מי שחוסך ומחפש מציאות – בסופו של דבר עשוי לשלם ביוקר וגם בבריאות.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מזרון סילי
 
 
 
המזרונאים - המומחים לשינה בריאה   |   מוקד ארצי - 1800-20-50-60
סלסלת פירות
המזרונאים בני ברק / רמת גן -
רחוב הלח"י 21
טלפון: 03-6165957/8  
המזרונאים אשדוד - 
רח' האורגים 7 (מתחם טופ סנטר)  
טלפון: 08-8604868
המזרונאים ראשון לציון - 
לח"י 21
טלפון: 03-9445003  
המזרונאים נתניה - 
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
       
המזרונאים ב"ש - 
דרך חברון 105 
טלפון: 08-6234028  
המזרונאים חדרה - 
רח' החרות 2 (מתחם האלופים) 
טלפון: 072-2800003
המזרונאים פתח תקווה - 
בן ציון גליס 8 (צומת סגולה) 
טלפון: 03-9131332
המזרונאים ירושלים -
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
 
 
 
   
   
   
 
קידום אורגני | קידום אתרים