מזרני עמינח | המזרונאים
       
מוקד ארצי: 1800-20-50-60
      דף הבית       אודותינו       מבצעים       כיצד לבחור מזרן?       הסדרה הרפואית       סניפים       צור קשר
 
 
 
מזרנים  »
חדרי שינה  »
מערכות מתכווננות  »
ספות וחצי  »
ספות נוער  »
ספות נוער/אירוח  »
ארונות  »
כריות אורטופדיות  »
 
 
 
   
  
 
 
 
מזרני עמינח
 
גם המזרן הטוב ביותר בעולם לא יכול להחזיק מעמד לנצח, ללא גבול. לכן, כאשר מרגישים שהמזרן הישן לא עושה את העבודה או כאשר מחליפים את המיטה הישנה בחדשה, חשוב מאוד להקפיד על בחירת מזרן איכות. כאשר לא רוצים לטעות וכאשר לא רוצים להתבלבל, ניתן לבחור פשוט ונכון, ניתן לבחור מותג מוביל ללא פשרות, למשל באחד ההדגמים האיכותיים של מזרני עמינח, הוותיקים והטובים.

מותג עם וותק
אין ספק שכאשר חושבים על מותגי שינה מובלים, מזרן עמינח הוא בין האפשרויות שעולות כמעט באופן מידי על הדעת. מזרני עמינח אהובים מאוד על הישראלים ויש להם וותק רב של הצלחה מוכחת. לאחר שנים שבהם הם זוכים לנאמנות מוחלטת מצג לקוחות רבים, אין ספק שמדובר במותג פרמיום של ממש

לצד הוותק, יש להדגיש שבחברת עמינח לא שוקטים על השמרים ולא נחים על זרי הדפנה. מזרני עמינח הנוכחיים הם בהחלט שונים מאוד מאלה שהיו קיימים לפני שנים רבות. בחברה לא מפסיקים להשקיע במחקרים ובשיפור העיצובים. בחברה לא מספיקים להתעדכן ולעדכן, לשפר את ההיצע ולהגדיל את המגוון.

כיום, אם כן, מזרון עמינח הוא שם נרדף לוותק ולאיכות, אך לא פחות מכך – גם לחדשנות! לצרכן רק נותר לבחור בין הדגמים את מה שמתאים לו באופן אישי.

מרגישים שזה בריא
מזרן עמינח יכול להגיע בתצורות שונות. מותג זה מוצע לצרכן הישראלי במגוון גדול למדי של דגמים וגדלים, צורות וחומרי גלם. ניתן למצוא אותו כמזרן "נקי", בספות נוער, בדגמים מתכוונים, בדגמי יוקרה מרהיבים ועוד. הדבר המשותף לכל אותם הדגמים הוא השימוש בחומרי גלם ללא פשרות ביחד עם מרכזי תמיכה חזקים לגב ולצוואר.

כאשר רוצים לבחור באחד מבין הדגמים של מזרני עמינח חשוב מאוד להתרשם מהאסתטיות אבל גם מהנוחות ומההרגשה שנותן המזרן. מומלץ מאוד לשבת על מזרן, להישען עליו ואף לשכב עליו כדי להתרשם מרמת הקושי. במידה רבה נכון יהיה לומר שההעדפה בעניין זה היא אישית. מזרון עמינח קשה יותר איננו בהכרח בריא יותר מהדגם הקשה פחות. עם זאת, חשוב כמובן לוודא שמדובר בדגם אורתופדי, שמבטיח את בריאות הגב. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מזרן סימונס
 
 
 
המזרונאים - המומחים לשינה בריאה   |   מוקד ארצי - 1800-20-50-60
סלסלת פירות
המזרונאים בני ברק / רמת גן -
רחוב הלח"י 21
טלפון: 03-6165957/8  
המזרונאים אשדוד - 
רח' האורגים 7 (מתחם טופ סנטר)  
טלפון: 08-8604868
המזרונאים ראשון לציון - 
לח"י 21
טלפון: 03-9445003  
המזרונאים נתניה - 
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
       
המזרונאים ב"ש - 
דרך חברון 105 
טלפון: 08-6234028  
המזרונאים חדרה - 
רח' החרות 2 (מתחם האלופים) 
טלפון: 072-2800003
המזרונאים פתח תקווה - 
בן ציון גליס 8 (צומת סגולה) 
טלפון: 03-9131332
המזרונאים ירושלים -
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
 
 
 
   
   
   
 
קידום אורגני | קידום אתרים