מזרני ויסקו ג'ל | המזרונאים
       
מוקד ארצי: 1800-20-50-60
      דף הבית       אודותינו       מבצעים       כיצד לבחור מזרן?       הסדרה הרפואית       סניפים       צור קשר
 
 
 
מזרנים  »
חדרי שינה  »
מערכות מתכווננות  »
ספות וחצי  »
ספות נוער  »
ספות נוער/אירוח  »
ארונות  »
כריות אורטופדיות  »
 
 
 
   
  
 
 
 
מזרני ויסקו ג'ל
 
 
במהלך השנים למדו יצרני המזרנים השונים לעשות שימוש בחומרים חדשים. חלק מהחומרים הללו התגלה באופן מקרי, כאשר לעיתים הם נוצרו לצרכים ולשימושים אחרים. מזרני ויסקו ג'ל שהפכו למבוקשים במיוחד בשנים האחרונות הן דוגמא מצוינת ליכולת של יצרני ומשווקי פתרונות השינה לעשות שימוש בחומר ייחודי, בעל תכונות יוצאות דופן ויתרונות הן בהיבט הנוחות והן בהיבט של הבריאות.

פיתוח מן החלל
מזרני ויסקו ג'ל קיבלו את שמם בזכות החומר המיוחד שממנו הם עשויים. חומר זה, ויסקו, פותח על ידי סוכנות החלל האמריקאית שעוסקת כל העת בפיתוח של חומרים ייחודיים, בעלי תכונות טובות. החומר שבו מדובר הינו חומר בעל תכונות של ג'ל, אשר מסוגל להגיב באופן אקטיבי לשינויי טמפרטורה.
לכאורה, לא ממש ברור מה הקשר בין מזרוני איכות לבין חומר פעיל וייחודי ולכן הדברים מצריכים הבהרה נוספת. מזרני ויסקו ג'ל, שלא כמו מזרונים הבנויים על פי טכנולוגיות אחרות (וותיקות) זוכרים את מבנה הגוף של האדם שמשתמש בהם.
לאחר מספר לילות של שימוש ושינה על גבי המזרן מצליח החומר "לזכור" את מבנה הגוף הייחודי בזכות התגובה של החומר לחום הגוף הטבעי. בכך, מדובר על פתרון שנעשה תפור באופן אישי, באופן מדויק. דבר זה לא יתכן כאשר נעשה שימוש בחומרי גלם אחרים כגון מערכת קפיצים (אפילו איכותית) וגם לא באמצעות שילובים של לטקס ובוודאי שלא תוך שימוש בפוליאוריטן. לכן מקובל לעשות גם שילובים מתאימים.

שילוב של בריאות ונוחות
לאחר שראינו את הייחוד של מזרני ויסקו ג'ל בעלי יכולת ההתאמה, נסביר מהן היתרונות שלהם. קל להבין שמוצר זה, שמצוי אצל כמה וכמה יצרני מזרונים ופתרונות שינה, מבטיח שילוב של שני יתרונות חשובים:
  • מזרון נוח באופן מיוחד - העובדה שאנשים שונים ישנם באופן שונה (על הגב, על הצד, על הבטן וכן הלאה) איננה משנה. המזרן לומד את מבנה הגוף ביחס למשטח שעליו הוא מונח כך שנוצב שילוב אופטימלי.
  • ההתאמה איננה רק נוחה אלא מבטיחה גם תמיכה טובה, בדיוק במקומות שבהן היא נדרשת. התמיכה מסייעת לאנשים שסובלים מכאבי גב וצוואר אבל היא גם מסייעת למנוע אותם בקרב אנשים שמרגישים טוב מבחינה זו.  
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מערכת שינה מתכווננת
 
 
המזרונאים - המומחים לשינה בריאה   |   מוקד ארצי - 1800-20-50-60
סלסלת פירות
המזרונאים בני ברק / רמת גן -
רחוב הלח"י 21
טלפון: 03-6165957/8  
המזרונאים אשדוד - 
רח' האורגים 7 (מתחם טופ סנטר)  
טלפון: 08-8604868
המזרונאים ראשון לציון - 
לח"י 21
טלפון: 03-9445003  
המזרונאים נתניה - 
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
       
המזרונאים ב"ש - 
דרך חברון 105 
טלפון: 08-6234028  
המזרונאים חדרה - 
רח' החרות 2 (מתחם האלופים) 
טלפון: 072-2800003
המזרונאים פתח תקווה - 
בן ציון גליס 8 (צומת סגולה) 
טלפון: 03-9131332
המזרונאים ירושלים -
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
 
 
 
   
   
   
 
קידום אורגני | קידום אתרים