מזרן סימונס | המזרונאים
       
מוקד ארצי: 1800-20-50-60
      דף הבית       אודותינו       מבצעים       כיצד לבחור מזרן?       הסדרה הרפואית       סניפים       צור קשר
 
 
 
מזרנים  »
חדרי שינה  »
מערכות מתכווננות  »
ספות וחצי  »
ספות נוער  »
ספות נוער/אירוח  »
ארונות  »
כריות אורטופדיות  »
 
 
 
   
  
 
 
 
מזרן סימונס
 
כאשר מחליטים להחליף את המזרן או לרכוש מיטה חדשה, נתקלים במגוון רב ועצום של דגמים וסגנונות. הצרכן הנבוך מגלה לפתע עולם שלם של דגמים, דרגות קושי, רמות מחיר, גימור, אסתטיקה. כדי לבחור נכון, כדי לחזור הביתה עם מוצר איכותי בלי להצטער לאחר זמן קצר, כדאי מאוד להעדיף מותג מוביל, מותג כמו מזרן סימונס שרבים רואים בו ממש מותג על בתחום פתרונות השינה.
 
מזרן או מיטה
למי שטרם נתקל במותג האיכותי שנקרא מזרן סימונס נספר שמדובר על הרבה יותר מסתם מזרן. למעשה, ניתן לומר שזוהי חברה מובילה לפתרונות שינה מתקדמים, שהם הרבה יותר מאשר מזרנים סטנדרטיים. לצד דגמים של מזרון סימונס שניתן להתאים למיטות קיימות, ניתן למצוא גם פתרונות שינה מלאים – מיטות ברמות פאר שונות, באיכות פרימיום, בעיצובים מיוחדים, לצעירים וגם למבוגרים.

בין המיטות ניתן למצוא גם דגמים קלאסיים וגם דגמים מרהיבים ויוקרתיים, גם דגמים שאינם מתכוונים וגם כאלה שניתן לכוון לפי הגובה שרוצים, בהתאם לצורך ולמצב הרוח. יש, כמובן, גם סוגים שונים של מזרנים שמתאימים לצעירים ויש גם דגמים בסגנון ספות הנוער, בעיצוב צעיר וקווים מרהיבים.

לא כדאי להתפשר
מזרן סימונס הוא בחירה טבעית וברורה לכל מי שמרגיש שעל בריאות הגב שלו הוא לא רוצה להתפשר. דבר זה נכון, כמובן, גם כאשר מדובר בהורה אחראי שרוצה לבחור נכון מזרון עבור הילד, הילדה, הנער או הנערה שהוא מגדל.

כאשר בוחרים מזרון סימונס, ניתן למצוא דגמים בדרגות קושי משתנות, כך שכל אחד יוכל למצוא את נוחות השינה שהוא מחפש. כל זאת, במקביל לכך שמקבלים פתרון מיטבי לבריאות הגב, השכמות, הצוואר. השילוב הנכון בין מותג מוביל, חומרי גלם מובילים, דרגות קושי לבחירה ואסתטיקה ללא פשרות הוא בהחלט שילוב מנצח, כך שלא צריך להתפשר בשום מובן!

אם נרצה לסכם, הרי שבחירה נבונה ומושכלת, במזרן איכותי, חשובה לכל אחד ובכל גיל. כאשר בוחרים בשם של מותג מוביל, מותג כמו מזרן סימונס, אפשר בהחלט לישון בשקט לאחר הרכישה ולזכות בשינה טובה ואיכותית לאורך זמן.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מזרני קינג קויל
 
 
 
המזרונאים - המומחים לשינה בריאה   |   מוקד ארצי - 1800-20-50-60
סלסלת פירות
המזרונאים בני ברק / רמת גן -
רחוב הלח"י 21
טלפון: 03-6165957/8  
המזרונאים אשדוד - 
רח' האורגים 7 (מתחם טופ סנטר)  
טלפון: 08-8604868
המזרונאים ראשון לציון - 
לח"י 21
טלפון: 03-9445003  
המזרונאים נתניה - 
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
       
המזרונאים ב"ש - 
דרך חברון 105 
טלפון: 08-6234028  
המזרונאים חדרה - 
רח' החרות 2 (מתחם האלופים) 
טלפון: 072-2800003
המזרונאים פתח תקווה - 
בן ציון גליס 8 (צומת סגולה) 
טלפון: 03-9131332
המזרונאים ירושלים -
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
 
 
 
   
   
   
 
קידום אורגני | קידום אתרים