מזרן הולנדיה | המזרונאים
       
מוקד ארצי: 1800-20-50-60
      דף הבית       אודותינו       מבצעים       כיצד לבחור מזרן?       הסדרה הרפואית       סניפים       צור קשר
 
 
 
מזרנים  »
חדרי שינה  »
מערכות מתכווננות  »
ספות וחצי  »
ספות נוער  »
ספות נוער/אירוח  »
ארונות  »
כריות אורטופדיות  »
 
 
 
   
  
 
 
 
מזרן הולנדיה
 
דומה כי אין צורך להכביר מילים על החשיבות של מזרן איכותי לשינה בריאה, נעימה ובטוחה. לכן, נדרש לתת את הדעת על טיב החברה המספקת את המזרן הזה, חברה שחייבת לעמוד בדרגות האיכות הגבוהות ביותר. מזרן הולנדיה, תוצרת החברה הבינלאומית והמובילה, הפועלת מזה למעלה משלושה עשורים, עונה על ההגדרה הזו בדיוק. מהם המאפיינים שלו? והיכן מומלץ לרכוש מזרן אורטופדי בראשל''צ והסביבה, תוצרת היצרנית המובילה הזו?

כל היתרונות במזרן אחד
עוד לפני שמדברים על האפשרות לרכוש מזרן בראשל''צ והסביבה תוצרת הולנדיה, חשוב להבין מדוע דגמי היצרנית הזו כה מומלצים. זה מתחיל עם הנדסת השינה המוקפדת, המביאה לכך שהמזרנים יהיו הנוחים והבריאים ביותר לשימוש. התפיסה הייחודית של החברה בוודאי תורמת לכך: לפיה, גוף האדם אינו מורגל לשינה כשהוא ישר לחלוטין, כך שהשינה המושלמת תכלול הרמה קמעה של הגב, כדי לאפשר נשימה עמוקה, כמו גם הרמה של כפות הרגליים – מה שישפר את קצב זרימת הדם. תכנון המזרן נועד גם להפחית בצורה משמעותית את הלחץ שעלולים להרגיש בגב התחתון במהלך השינה, לחצים שבוודאי לא מסייעים לה.

שמה של הולנדיה הולך לפניה גם בכל הנוגע לעיצוב של המזרנים שהיא מספקת. לראיה, זכייתה בלא מעט פרסי תעשייה עבור העיצוב של המזרנים שלה, יחד עם היבטים דוגמת חדשנות. מזרן הולנדיה, בהמשך לכך, מגיע בשלל וריאציות, סגנונות וגדלים, כך שכל אדם יכול למצוא מזרן המבטא את הרצונות העיצוביים העמוקים ביותר שלו. וכאן בדיוק נדרש להיכנס לעובי הקורה ולראות כיצד ניתן להצטייד בישראל במזרנים האיכותיים של הולנדיה

המקום לרכוש מזרני הולנדיה: המזרונאים
מחפשים לרכוש מזרן איכותי בראשל''צ? הסניף של חברת המזרונאים בראשון לציון, אחד מבין שמונה סניפים של החברה בכל רחבי ישראל, ישמח לעמוד לשרותכם. החברה מספקת מזרנים של מיטב היצרניות בתחום בעולם, ובכלל זה מזרן הולנדיה. החברה, הפועלת בתחום יותר מארבעה עשורים, מאפשרת לרכוש אך ורק מוצרים איכותיים, כולם במחירים שווים לכל נפש. הלקוח יכול להיעזר בצוות יועצי המכירות של החברה, בדרך למציאת המזרן המתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלו.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מזרנים אורטופדיים
 
 
 
המזרונאים - המומחים לשינה בריאה   |   מוקד ארצי - 1800-20-50-60
סלסלת פירות
המזרונאים בני ברק / רמת גן -
רחוב הלח"י 21
טלפון: 03-6165957/8  
המזרונאים אשדוד - 
רח' האורגים 7 (מתחם טופ סנטר)  
טלפון: 08-8604868
המזרונאים ראשון לציון - 
לח"י 21
טלפון: 03-9445003  
המזרונאים נתניה - 
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
       
המזרונאים ב"ש - 
דרך חברון 105 
טלפון: 08-6234028  
המזרונאים חדרה - 
רח' החרות 2 (מתחם האלופים) 
טלפון: 072-2800003
המזרונאים פתח תקווה - 
בן ציון גליס 8 (צומת סגולה) 
טלפון: 03-9131332
המזרונאים ירושלים -
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
 
 
 
   
   
   
 
קידום אורגני | קידום אתרים