מזרן אירופלקס | המזרונאים
       
מוקד ארצי: 1800-20-50-60
      דף הבית       אודותינו       מבצעים       כיצד לבחור מזרן?       הסדרה הרפואית       סניפים       צור קשר
 
 
 
מזרנים  »
חדרי שינה  »
מערכות מתכווננות  »
ספות וחצי  »
ספות נוער  »
ספות נוער/אירוח  »
ארונות  »
כריות אורטופדיות  »
 
 
 
   
  
 
 
 
מזרן אירופלקס
 
כמעט בכל תחום וכמעט בכל סוג של מוצר ניתן למצוא פריטים שהם רגילים, פריטים שהם בינוניים ופריטים שהם מותגים. גם בתחום המזרנים ניתן למצוא סוגים רבים ומגוונים, כאשר בחירה במותג מוביל היא דבר חשוב במיוחד. רק בחירה במותג בעל שם ומוניטין, מותג כמו מזרן אירופלקס תבטיח שינה מצוינת. רק בחירה במותג מוביל תבטיח איכות לאורך שנים, צורה שנשמרת ותכונות ששומרות על בריאות הגב ומניעת כאבים.

מותג עם מגוון
מומחי השינה שאחראים על המותג המוביל מזרן אירופלקס - יודעים שאנשים שונים נבדלים זה מזה בבריאות הגב. מומחי השינה גם יודעים שאנשים שונים נבדלים אלה מאלה בתנוחת השינה המועדפת, ברמת הקושי של המזרן שעליו הם ישנים. בנוסף, יש גם לשים לב שמזרון איכותי חייב להתאים מבחינה גיל, משקל גוף, בריאות כללי וכדומה.

בדיוק בשל כך, חשוב לדעת שהמותג המוביל מזרן אירופלקס כולל בתוכו מגוון גדול למדי של מזרנים. בכל דגם ודגם הושקעו הרבה מאוד עבודה, מחקר, תכנון. בכל דגם ודגם הושקעו מחשבה בתכונות, בעיצוב, בשילוב הנכון בין חומרי גלם מעולים.

כדי למצוא את הדגם המתאים ביותר של מזרן אירופלקס, כדאי מאוד לבחון את סגנונות המזרנים השונים, להתרשם מההבדלים, מדרגות הקושי, מהסגנון החזותי והמבנה האנטומי. לאחר שמתרשמים מכמה דגמים של המותג המוביל, אז ורק אז ניתן יהיה לבחור את המוצר המתאים ביותר וליהנות מאיכות שינה הגבוהה ביותר.

הבריאות מחייבת
לא משנה אם בוחרים מזרן בעל שכבה אחת או אם מעדיפים מזרן משולב, עם כמה וכמה שכבות ומרכזי תמיכה, תמיד חשוב להעדיף דגם נוח שהוא גם אורתופדי וטוב לגב. כדאי לשים לב שמותגים מובילים יציעו בדרך כלל כמה דגמים ברמות שונות של מחיר. כך, ניתן בהחלט למצוא גם דגם במחיר שניתן לעמוד בו וגם איכות בריאותית ללא פשרות.

כדאי לזכור שמי ששם לב אך ורק למחיר זול מדי, על חשבון האיכות, בסופו של דבר ישלם ביוקר. לא רק שאורך חייו של המזרן יהיה מינימלי אלא שגם כאבי הגב והצוואר לא יהיו שווים את כל החיסכון שבעולם. מותג מוביל, אם כן, כמו אירופלקס, הוא התשובה הבדוקה והמומלצת!
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מזרני עמינח
 
 
 
המזרונאים - המומחים לשינה בריאה   |   מוקד ארצי - 1800-20-50-60
סלסלת פירות
המזרונאים בני ברק / רמת גן -
רחוב הלח"י 21
טלפון: 03-6165957/8  
המזרונאים אשדוד - 
רח' האורגים 7 (מתחם טופ סנטר)  
טלפון: 08-8604868
המזרונאים ראשון לציון - 
לח"י 21
טלפון: 03-9445003  
המזרונאים נתניה - 
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
       
המזרונאים ב"ש - 
דרך חברון 105 
טלפון: 08-6234028  
המזרונאים חדרה - 
רח' החרות 2 (מתחם האלופים) 
טלפון: 072-2800003
המזרונאים פתח תקווה - 
בן ציון גליס 8 (צומת סגולה) 
טלפון: 03-9131332
המזרונאים ירושלים -
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
 
 
 
   
   
   
 
קידום אורגני | קידום אתרים