מזרון סילי | המזרונאים
       
מוקד ארצי: 1800-20-50-60
      דף הבית       אודותינו       מבצעים       כיצד לבחור מזרן?       הסדרה הרפואית       סניפים       צור קשר
 
 
 
מזרנים  »
חדרי שינה  »
מערכות מתכווננות  »
ספות וחצי  »
ספות נוער  »
ספות נוער/אירוח  »
ארונות  »
כריות אורטופדיות  »
 
 
 
   
  
 
 
 
מזרון סילי
 
בגיל הילדות מבלה האדם בשינה יותר מאשר בגילאים מבוגרים יותר. יחד עם זאת, גם בגילאים מבוגרים מרבית האנשים מבלים כשליש משעות היממה בשינה. לכן, אך טבעי הוא להעדיף אך ורק מזרון איכותי, שיבטיח איכות שינה ללא פשרות. לכן, אך טבעי הוא שאנשים רבים כל כך מעדיפים מותג כמו מזרון סילי, שם שמבטיח איכות.

דרגות קושי לבחירה
לפני שבוחרים ורוכשים מזרן סילי כדאי לזכור שגם מותג זה כולל כמה וכמה דגמים לבחירה. למי שמעדיף שינה על גבי משטח קשה יותר, מזרון סילי בדרגת קושי קשיחה יהיה נוח יותר. עבור מי שמעדיף שינה על גבי משטח רך יותר, גם אז ניתן לבחור מיטת סילי מתאימה – שתתאים את עצמה ברכות למבנה הגוף ולתנוחת השינה.

חשוב לזכור שכאשר רוכשים מותג איכותי כמו מזרון סילי, ניתן למצוא דגמים אורתופדיים גם קשים למדי וגם רכים. דרגת הקושי כשלעצמה איננה אומרת הרבה על רמת הבריאות של המזרן לגב. רק העובדה שבוחרים מותג ידוע, אם אחריות ומוניטין, תבטיח שינה שהיא גם נוחה לא פחות חשוב מכך – בריאה.

חשוב להפוך
כאשר בוחרים בצורה נכונה, הופכים גם מזרון שיש זולים ממנו לכזה שמחירו משתלם במיוחד. כאשר בוחרים מיטת סילי, מוצר שהוא גם נוח וגם איכותי, גם במחיר הוגן וגם במבחר דגמים עושים עסקה מצוינת. בצורה כזאת, גם שומרים על בריאות הגב, וגם נהנים ממיטה יפה ונעימה. בנוסף, נמנעים מעוגמת הנפש של בחירה במוצר זול, שאינו שומר על צורה נאותה ועל מראה אחיד.

גם מותג מוביל, ממש כמו מזרון סילי לא מחזיק מעמד לנצח. יחד עם זאת, מותג איכותי יכול בקלות להחזיק מעמד ולשמור על איכות גבוהה במשך שנים רבות. עם זאת, יש לדעת שכדי להאריך את חייו של המזרן, גם כאשר מדובר במותג כמו מזרן סילי, חשוב להקפיד על כמה כללית התנהגות נאותים.

ראשית, יש להתאים את המזרן לגודל המיטה. שנית, חשוב להפוך את המזרן אחת לתקופה, כדי למנוע היווצרות שקעים או חוסר אחידות. שלישית, חשוב מאוד לשמור על ניקיון המזרון כדי למנוע הצטברות של אבק, קרדית וכדומה. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מזרון אירופלקס
 
 
 
המזרונאים - המומחים לשינה בריאה   |   מוקד ארצי - 1800-20-50-60
סלסלת פירות
המזרונאים בני ברק / רמת גן -
רחוב הלח"י 21
טלפון: 03-6165957/8  
המזרונאים אשדוד - 
רח' האורגים 7 (מתחם טופ סנטר)  
טלפון: 08-8604868
המזרונאים ראשון לציון - 
לח"י 21
טלפון: 03-9445003  
המזרונאים נתניה - 
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
       
המזרונאים ב"ש - 
דרך חברון 105 
טלפון: 08-6234028  
המזרונאים חדרה - 
רח' החרות 2 (מתחם האלופים) 
טלפון: 072-2800003
המזרונאים פתח תקווה - 
בן ציון גליס 8 (צומת סגולה) 
טלפון: 03-9131332
המזרונאים ירושלים -
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
 
 
 
   
   
   
 
קידום אורגני | קידום אתרים