מזרון אורטופדי | המזרונאים
       
מוקד ארצי: 1800-20-50-60
      דף הבית       אודותינו       מבצעים       כיצד לבחור מזרן?       הסדרה הרפואית       סניפים       צור קשר
 
 
 
מזרנים  »
חדרי שינה  »
מערכות מתכווננות  »
ספות וחצי  »
ספות נוער  »
ספות נוער/אירוח  »
ארונות  »
כריות אורטופדיות  »
 
 
 
   
  
 
 
 
מזרון אורטופדי
 

 

 


 


 


 


מזרון אורטופדי

כואב לכם הגב? אתם מרגישים עייפים? על השאלות הללו יש כמובן מספר רב של תשובות אבל הסיבה הכי מתקבלת על הדעת היא כי המזרון שלכם הוא לא תקין. מזרון הוא זה שיעשה את ההבדל בין עייפות כרונית ובין ערנות והרגשה רעננה במשך כל שעות היום. מזרן הוא בדיוק הסיבה לכאבי הגב שחשים בבוקר ובמשך כל שעות היום אלה אשר בחרו לישון על מזרון זול ולא איכותי.

שליש מהיממה האדם הממוצע ישן, על פי הממוצעים שש עשרה שעות ערנות יש לאדם שמחולקות לעבודה ובילויים ושמונה שעות שינה. שמונה שעות שינה אלו הם משפיעים השפעה מרובה על שש עשרה שעות הערנות. נתונים אלו לא כוללים את הזמן ששוכבים על המזרון לקריאה, צפייה או סתם בהייה.

המסקנה היא: מזרון אורטופדי הוא צורך השעה, אין לזלזל בבחירת המזרון שלכם. חשוב מאוד להקפיד על בחירת מזרון אורטופדי על פני כל מזרון אחר. ישנם כאמור מספר רב של יצרני מזרונים וישנם סוגים רבים של מזרונים. ישנם מזרוני קפיצים וישנם ספוגים. ישנם כאמור טכניקות שונות של בניית המזרון, כל אחד צריך להתאים לעצמו את המזרון שיתאים לו ויהיה נוח למבנה גופו לאורכו ולמשקלו.


איך בוחרים מזרון?

ראשית כל מומלץ לבחור מזרונים במקום אשר צבר מוניטין רב בתחום, חשוב מאוד לקבל אחריות מלאה על המזרון אותו תרצו לרכוש. אורך חייו של מזרון הוא כעשר שנים. מזרונים זולים ופשוטים יותר יהרסו תוך זמן קצר יותר ועשויים לגרום לנזקים אורטופדיים.

מומלץ לשכב על המזרון אותו תרצו לבחור ולוודא כי עמוד השדרה שלכם נותר ישר ומתאים למבנה גופכם. השקעים אשר יוצר הגוף בזמן השינה של נקודות המגע של הגוף עם המזרון לא אמורים לפגוע במבנה עמוד השדרה.

המזרונאים

מזרון אורטופדי בבאר שבע או מזרון אורטופדי באשדוד או שמא תרצו לבחור מזרון אורטופדי בתל אביב. הסניפים של "המזרונאים" בכל רחבי הארץ מספקים מזרונים ברמת איכות גבוהה ביותר עם אחריות מלאה לאורך זמן רב.

ספפה
 
 
 

המזרונאים - המומחים לשינה בריאה   |   מוקד ארצי - 1800-20-50-60
 
המזרונאים בני ברק / רמת גן -
רחוב הלח"י 21
טלפון: 03-6165957/8  
המזרונאים אשדוד - 
רח' האורגים 7 (מתחם טופ סנטר)  
טלפון: 08-8604868
המזרונאים ראשון לציון - 
לח"י 21
טלפון: 03-9445003  
המזרונאים נתניה - 
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
       
המזרונאים ב"ש - 
דרך חברון 105 
טלפון: 08-6234028  
המזרונאים חדרה - 
רח' החרות 2 (מתחם האלופים) 
טלפון: 072-2800003
המזרונאים פתח תקווה - 
בן ציון גליס 8 (צומת סגולה) 
טלפון: 03-9131332
המזרונאים ירושלים -
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
 
 
 
   
   
   
 
קידום אורגני | קידום אתרים