כאבי גב | המזרונאים
       
מוקד ארצי: 1800-20-50-60
      דף הבית       אודותינו       מבצעים       כיצד לבחור מזרן?       הסדרה הרפואית       סניפים       צור קשר
 
 
 
מזרנים  »
חדרי שינה  »
מערכות מתכווננות  »
ספות וחצי  »
ספות נוער  »
ספות נוער/אירוח  »
ארונות  »
כריות אורטופדיות  »
 
 
 
   
  
 
 
 
כאבי גב
 
אחת המחלות השכיחות ביותר בעולם היא מחלת כאבי גב, ישנן סברות רבות לתופעה ולסיבות כאבי גב אלו. אולם על דבר אחד אין עוררין איכות שינה טובה משפרת פלאים את הכאבים בגב. במשך שנים רבות ישנו רוב בני האדם על מיטות אשר לא היו מותאמות כלל למבנה גופם ובכך למעשה החמירו עוד יותר את התופעה של כאבים באזור הגב בכלל והגב התחתון בפרט.

אז מה עושים על מנת להקל על כאבי גב? ראשית כל מוודאים כי המזרון עליו אתם ישנים הוא מזרון תקני ואיכותי. כל היצרנים הגדולים ביותר של עולם המזרונים הבינו את החשיבות של פיתוח וייצור מזרון אורטופדי, כזה שאדם יוכל לקום בבוקר אחרי שינה טובה ועמוקה מצד אחד ומצד שני יוכל להתעורר לבוקר רענן וללא כאבי גב.

התופעות של בעיות גב כמו פריצת דיסק או בלט בחוליות עמוד השדרה הם אלו אשר הביאו את יצרני המזרונים להבין כי אחד הפתרונות לתופעות אלו הוא יצירת מזרון מותאם למבנה האנטומי של גוף האדם. יצרני המזרונים הבינו כי במקום ללכת לטיפולי כירופרקטיקה ניתן לאפשר טיפול מונע ולאפשר שינה בריאה.

בעיות שינה אלו הם לא הבעיות היחידות שנוצרות כתוצאה משינה לא טובה, רוב בני האדם נוטים לבלות כשמונה שעות על המזרון האישי שלהם. שמונה השעות האלו משפיעות השפעה דרמטית על כל שש עשרה השעות הנותרות של היממה, על כן מוטב כי תבחרו עבורכם את המזרון הטוב ביותר.

איך בוחרים מזרון על מנת למנוע כאבי גב?
ראשית מומלץ להגיע ולבחור את המזרון אחרי שיערכו עבורכם הצוות המקצועי טסט קצר ופשוט על מנת לוודא כי אכן המזרון מתאים בקשיחותו למבנה גופכם ולמשקלכם כמו כן יש צורך להתאים את המזרון לאורכם, חשוב כי בכל תנוחת שינה המזרון יתאים לאורך.

המזרונאים
פועלים במשך שנים רבות התחום השינה והמזרונים, סניפים רבים אשר פזורים ברחבי הארץ יציגו בפניכם מגוון רחב מאוד של אפשרויות שינה. את ההתאמה והייעוץ תוכלו לקבל מנציגי השירות שעברו הכשרה מתאימה לכך.

ספת נוער
המזרונאים - המומחים לשינה בריאה   |   מוקד ארצי - 1800-20-50-60
סלסלת פירות
המזרונאים בני ברק / רמת גן -
רחוב הלח"י 21
טלפון: 03-6165957/8  
המזרונאים אשדוד - 
רח' האורגים 7 (מתחם טופ סנטר)  
טלפון: 08-8604868
המזרונאים ראשון לציון - 
לח"י 21
טלפון: 03-9445003  
המזרונאים נתניה - 
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
       
המזרונאים ב"ש - 
דרך חברון 105 
טלפון: 08-6234028  
המזרונאים חדרה - 
רח' החרות 2 (מתחם האלופים) 
טלפון: 072-2800003
המזרונאים פתח תקווה - 
בן ציון גליס 8 (צומת סגולה) 
טלפון: 03-9131332
המזרונאים ירושלים -
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
 
 
 
   
   
   
 
קידום אורגני | קידום אתרים