חדרי שינה מעוצבים | המזרונאים
       
מוקד ארצי: 1800-20-50-60
      דף הבית       אודותינו       מבצעים       כיצד לבחור מזרן?       הסדרה הרפואית       סניפים       צור קשר
 
 
 
מזרנים  »
חדרי שינה  »
מערכות מתכווננות  »
ספות וחצי  »
ספות נוער  »
ספות נוער/אירוח  »
ארונות  »
כריות אורטופדיות  »
 
 
 
   
  
 
 
 
חדרי שינה מעוצבים
 
אם חשוב לכם ליהנות מחדר שינה מפנק, נוח וגם נעים, כדאי שתשקיעו בעיצובו של חדר השינה ובשילובם של פריטים מתאימים שיעזרו בכך. כדי ליצור חדרי שינה מעוצבים אפשר לשלב רהיטים שונים בחדר, אלמנטים עיצוביים כמו וילונות וגם שטיחים וכן גם מיטות בסגנונות שונים. כיצד תעשו זאת נכון? הנה כמה טיפים:
  1. הגדירו את הסגנון העיצובי שבו אתם מעוניינים – כדי ליצור חדרי שינה מעוצבים, חשוב להגדיר קודם כל את סגנון העיצוב שבו מעוניינים. אם אתם רוצים חדר, המעוצב בסגנון כפרי, תוכלו לשלב בו רהיטים עתיקים, רהיטים מעץ וגם לא מעט אלמנטים פרחוניים. אל תשכחו כמובן גם לבחור מזרנים איכותיים לחדר השינה, כמו מזרוני קיסריה, למשל, שיציעו לכם, ולצד היופי, גם את הנוחות הנדרשת.
  2. הגדירו את התקציב שלכם – מכיוון שסביר שתרצו לשלב מגוון של אלמנטים שונים בחדר השינה שלכם, קחו בחשבון שמדובר בסכומי כסף לא קטנים. חדרי שינה מעוצבים לא מוכרחים לעלות לכם יותר מדי, ובתנאי שאתם מתנהלים נכון. התנהלות נכונה מתחילה בהגדרת התקציב שאותו אתם מייעדים לפרויקט ובהמשך חיפוש אחר הפריטים המוצעים במחיר המשתלם ביותר וכזה המתאים לתקציב שהגדרתם מראש.
  3. יצירת מראה הרמוני ונכון – חדרי השינה שלנו צריכים להיות נעימים וגם מרגיעים בעיצובם. חשוב ליצור מראה הרמוני ונכון, שיאפשר לכם למצוא את הפינה השקטה והנעימה בבית וגם את המקום שבו תוכלו לישון טוב בלילה. מסוגנן ומעוצב ככל שיהיה, כדאי שחדר השינה שלכם יהיה כמובן גם נוח ולא רק יפה כדאי שלא יהיה עמוס מדי בפרטים או בצבעים.
  4. היעזרו באנשי מקצועי – אם אתם מתקשים לעצב את חדר השינה שלכם ולמצוא את הפריטים הנדרשים לו, פנו אל החנויות המתמחות בכך ומציעות חדרי שינה מעוצבים. הפכו זאת למשימה או לפרויקט והשקיעו בכך זמן.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מיטה וחצי
 
 
 
המזרונאים - המומחים לשינה בריאה   |   מוקד ארצי - 1800-20-50-60
סלסלת פירות
המזרונאים בני ברק / רמת גן -
רחוב הלח"י 21
טלפון: 03-6165957/8  
המזרונאים אשדוד - 
רח' האורגים 7 (מתחם טופ סנטר)  
טלפון: 08-8604868
המזרונאים ראשון לציון - 
לח"י 21
טלפון: 03-9445003  
המזרונאים נתניה - 
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
       
המזרונאים ב"ש - 
דרך חברון 105 
טלפון: 08-6234028  
המזרונאים חדרה - 
רח' החרות 2 (מתחם האלופים) 
טלפון: 072-2800003
המזרונאים פתח תקווה - 
בן ציון גליס 8 (צומת סגולה) 
טלפון: 03-9131332
המזרונאים ירושלים -
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
 
 
 
   
   
   
 
קידום אורגני | קידום אתרים