ד"ר גב | המזרונאים
       
מוקד ארצי: 1800-20-50-60
      דף הבית       אודותינו       מבצעים       כיצד לבחור מזרן?       הסדרה הרפואית       סניפים       צור קשר
 
 
 
מזרנים  »
חדרי שינה  »
מערכות מתכווננות  »
ספות וחצי  »
ספות נוער  »
ספות נוער/אירוח  »
ארונות  »
כריות אורטופדיות  »
 
 
 
   
  
 
 
 
ד"ר גב
 
 
חברת ד"ר גב, שהיא מהגדולות והוותיקות בישראל, איננה סתם שם מוכר. החברה, שהוקמה באמצע שנות השמונים ומתמחה בעיקר במזרוני איכות ומערכות שינה מתקדמות, משווקת גם מוצרים נוספים כאשר בכולם ההיבט האורתופדי והבריאותי מקבל משנה תוקף.
הבחירה להציע ללקוחות חוויית שינה בריאותית ונוחה במיוחד משתקפת למעשה כבר בבחירת שמה של החברה. השם, ד"ר גב, מהווה הצהרה ברורה שהכיוון של רווחת הלקוח ובריאותו מהווים נר לרגלי ההנהלה.
למרות שהחברה מציעה, כאמור, מוצרים מגוונים (לרבות מערכות ישיבה וכורסאות ייחודיות), אין ספק שמוצרי מפתח מרכזיים הם המזרונים והמיטות הייחודיות שהיא משווקת. עליהם ראוי להרחיב את הדיבור.

הרבה דגמים, חוויה אחת
חברת ד"ר גב שואפת, כאמור, להבטיח ללקוחותיה חווית שינה מושלמת ובריאות טובה. חשיבותו של מזרון איכותי, עשוי מחומרים איכותיים, תופסת מקום מרכזי בשמירה על בריאות הגב ובמניעת כאבים בחוליות או בצוואר.
את המטרה הזו ניתן להשיג באמצעות דגמים שונים ממוצרי החברה. בחלק ניכר מהמוצרים המתקדמים ניתן למצוא את היתרונות של שילוב בין שכבות שונות של חומרים איכותיים, כאשר לכל חומר יתרון שמשלים את זה של משנהו.
בין הדגמים המבוקשים ניתן למצוא:
  • דגם מסטר – אחד הייחודיים והיוקרתיים ביותר. מבוסס על מערכת קפיצים בעלי אזורים שונים לפיזור משק ועל מספר שכבות לשילוב יתרונות. בין השכבות ניתן למצוא ויסקו ג'ל, שכבה נושמת, שכבת ריפוד, שכבת פינוק ועוד.
  • דגם קינג סטאר – זהו דגם יוקרתי נוסף, הבנוי ממספר שכבות בשילוב מושלם. זהו מזרן גבוה, שמעוצב כך שהוא שומר על מבנהו ויציבותו בלי שצריך להפוך אותו.
  • מזרוני אנגלנדר מתוצרת כחול לבן – מבוססים על ליבת פוליפום ועל שכבת ויסקו בעלת מרכיב הזיכרון. לצד פתחי אוורור ושכבת נוחות משולבת גם שכבה של בד אנטי בקטריאלי.
  • רויאל – מזרן בגובה של 34 סנטימטרים, בעל איכויות נושמות המשולבות עם מנגנון אנטי בקטריאלי, שכבת פינוק ושכבת ויסקו גמישה בעלת יכולת התאמה מושלמת.
  • אניגמה – מזרון המשולב בתוכו מערכת כפולת קפיצים, עם לטקס ווויסקו. הקפיצים הייחודיים מעניקים תמיכה מושלמת, התנגדות למשקל הגוף ונוחות מירבית.
  • בנוסף, משווקים גם דגמים נוספים כגון גראנד, אושן בלו, אקסלוסיב ועוד. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מזרוני לטקס
 
 
המזרונאים - המומחים לשינה בריאה   |   מוקד ארצי - 1800-20-50-60
סלסלת פירות
המזרונאים בני ברק / רמת גן -
רחוב הלח"י 21
טלפון: 03-6165957/8  
המזרונאים אשדוד - 
רח' האורגים 7 (מתחם טופ סנטר)  
טלפון: 08-8604868
המזרונאים ראשון לציון - 
לח"י 21
טלפון: 03-9445003  
המזרונאים נתניה - 
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
       
המזרונאים ב"ש - 
דרך חברון 105 
טלפון: 08-6234028  
המזרונאים חדרה - 
רח' החרות 2 (מתחם האלופים) 
טלפון: 072-2800003
המזרונאים פתח תקווה - 
בן ציון גליס 8 (צומת סגולה) 
טלפון: 03-9131332
המזרונאים ירושלים -
בקרוב הפתיחה
במשכננו החדש!
 
 
 
   
   
   
 
קידום אורגני | קידום אתרים